متخصص فیزیولوژی ورزش

فعالیت ورزشی صحیح نقش مهمی در کنترل قند خون، کاهش میزان نیاز به دارو و یا انسولین، و حفظ سلامت مبتلایان به دیابت ایفا می کند. در این مرکز، زیر نظر متخصصین مجرب، محلی تحت عنوان «باشگاه و کلینیک ورزش” پایه ریزی و اجرا شده است که در آن فعالیت ورزشی، به عنوان درمان و مطابق با نتایج آخرین مطالعات علمی و همگام با بزرگترین و مجهزترین مراکز درمانی دنیا، تجویز می­شود. در این مجموعه، متخصصین فیزیولوژی ورزش با همکاری تیم پزشکی به افراد سالم و همچنین بیماران مبتلا به دیابت، سندرم تخمدان پلی کیستیک، سندرم متابولیک، چاقی و اضافه وزن، پوکی استخوان و مشکلات ارتوپدی کمک می­کنند تا با ورزش درمانی (exercise therapy)، علائم بیماری را کاهش داده و کیفیت زندگی خود را بهبود دهند.

لطفاً به این نکته توجه کنید که: «کلینیک ورزش، تنها یک باشگاه ورزشی نیست». این مجموعه به مراجعین خود کمک میکند تا با علمی­ترین روش، برنامه فعالیت ورزشی را مطابق با توانایی­ها و وضعیت جسمانی خود، دریافت کرده و تحت نظارت افراد متخصص، در محیطی مجهز و با اطمینان کامل فعالیت کنند و از ارتقای وضعیت سلامت و یا بهبود روند بیماری خود لذت ببرند.

کاهش وزن تحت نظر متخصصین فیزیولوژی ورزش
کاهش وزن به معنی تعادل منفی در سطح انرژی بدن است. به بیان ساده­تر وقتی مقدار انرژی مصرفی از انرژی دریافتی بیشتر شود وزن شما کاهش خواهد یافت. انجام فعالیت­های ورزشی بهترین و مهمترین شکل افزایش مقدار انرژی مصرفی است. با این حال ورزش یک تیغ دولبه است، همچنان که می­تواند باعث ارتقای سلامتی شود، می­تواند آسیب جسمانی هم به دنبال داشته باشد، به طوری که در شرایط خاص حتی ممکن است جان فرد را تهدید کند. ازین رو، در بخش لاغری کلینیک جامع پیشگیری و درمان دیابت رویان برای ارتقای سلامت و استفادهء درمانی از فعالیت­های ورزشی و جلوگیری از آسیب­های ممکن، تمام مراجعین از مشاوره متخصصین فیزیولوژی ورزش برخوردار می­شوند تا در درجه اول مرز دقیق شدت، مدت و نوع فعالیت را، بر اساس توان بدنی هر فرد، تعیین کنند و در درجه بعدی با پیگیری تغییرات بدنی، تیم درمانی را در بررسی و تشخیص صحیح­تر یاری دهند. پس اگر به دنبال کاهش وزن بهینه، کاهش عوارض لاغری، حفظ وزن ایده آل و کمک به ارتقای سلامتی هستیم، نیازمند مراجعه به یک متخصص ورزش خواهیم بود.

خدمات تندرستی و ورزش

  • ارائه تمرینات ورزشی مناسب در باشگاه تخصصی تحت نظر مستقیم متخصصین فیزیولوژی ورزش
  • تنظیم برنامه های حضوری و غیر حضوری ورزشی اختصاصی توسط متخصصین فیزیولوژی ورزش

چه کسانی می توانند از خدمات باشگاه و کلینیک ورزش تخصصی ما استفاده کنند:

  • افراد سالم
  • افراد دارای اضافه وزن
  • مبتلایان به دیابت یا در معرض دیابت
  • افراد دارای پوکی استخوان، آرتروز مفاصل، دیسک کمر، آرتریت روماتوئید، پارکی رباط ها و …
  • افراد دچار خستگی مزمن و ضعف عضلانی
  • کودکان و نوجوانان نیازمند به حرکات اصلاحی جهت اصلاح ساختار قامتی، کف پای صاف، انحرافات زانو و ستون فقرات و …
  • خانم های در سنین باروری جهت آمادگی پیش از بارداری و تمام افرادی که برای ارتقای سلامت تمایل دارند در یک باشگاه تخصصی-علمی و تحت نظر متخصصین مجرب فیزیولوژی ورزش تمرین کنند.

نوبت دهی آنلاین متخصص فیزیولوژی ورزش

بارگذاری...
بارگذاری...